Mechanizmy do rolet rzymskich

  • Bezpieczne płatności

    Bezpieczne płatności

    Bezpieczne płatności PauU, PayPal. Dzięki nim zapłacisz za zakupy za pomocą karty płatniczej, kodu BLIK lub szybkiego przelewu.
Mechanizmy do rolet rzymskich

Kategoria w której znajdziesz różne typy mechanizmów do rolet rzymskich i austriackich w rozmiarach tworzonych na indywidualne zamówienie klienta. Mechanizmy występują ze sterowaniem łańcuszkowym lub sznurkowym z prawej lub lewej strony do wyboru. Jest też możliwość zawieszenia rolety na ramie okiennej za pomocą uchwytów bezinwazyjnych albo do ś...

Kategoria w której znajdziesz różne typy mechanizmów do rolet rzymskich i austriackich w rozmiarach tworzonych na indywidualne zamówienie klienta. Mechanizmy występują ze sterowaniem łańcuszkowym lub sznurkowym z prawej lub lewej strony do wyboru. Jest też możliwość zawieszenia rolety na ramie okiennej za pomocą uchwytów bezinwazyjnych albo do ściany lub sufitu. Mechanizmy do rolet rzymskich mają różne parametry maksymalnego obciążenia oraz szerokości. Znajdziesz tu także drobne akcesoria do rolet rzymskich takie jak taśmy, obciążniki, zaślepki, pręty usztywniające itp. Dzięki mechanizmom sprzedawanym w naszym sklepie zdołasz wytworzyć rolety rzymskie, austriackie i inne które będą trwałe, eleganckie i funkcjonalne.

Więcej

Mechanizmy do rolet rzymskich  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów