Karnisze Nowoczesne

Karnisze Nowoczesne

W tej kolekcji przygotowaliśmy zestawy karniszy, które staną się doskonałym uzupełnieniem i prawdziwą ozdobą wnętrz w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym. Karnisze nowoczesne wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne. Producenci bardzo dużą wagę przywiązali nie tylko do ich wzornictwa, ale i trwałości oraz funkcjonalności. Szeroki wybór dłu...

W tej kolekcji przygotowaliśmy zestawy karniszy, które staną się doskonałym uzupełnieniem i prawdziwą ozdobą wnętrz w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym. Karnisze nowoczesne wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne. Producenci bardzo dużą wagę przywiązali nie tylko do ich wzornictwa, ale i trwałości oraz funkcjonalności. Szeroki wybór długości, średnic, rozmiarów i zakończeń pozwoli Ci dobrać karnisz idealnie dopasowany do potrzeb.

Polecamy karnisze o profilu prostokątnym z linii "Bronx" BOJANEK łączące stal nierdzewną i satynę nikiel. Karnisze z tej serii działają „cichobieżnie”, dzięki zastąpieniu klasycznych żabek prostokątami, które są przesuwane po profilach z teflonowym poślizgiem.

Kolejną propozycją są kwadratowe karnisze z linii NEW DESIGN-"Brooklyn" BOJANEK z kwadratem zastępującym klasyczne rurki oraz eleganckimi wspornikami jedno- lub dwutorowymi. Karnisze z tej kolekcji dostępne są w kolorze mosiądzu antycznego lub satyny nikiel. Do wyboru Klientów pozostaje szeroki wybór efektownych zakończeń wpisujących się w najnowszą modę.

Możesz wybrać również karnisze nowoczesne szynowe z linii Manhattan (w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej) lub zdecydować się na karnisze szynowe z linii „Queens” marki BOJANEK.

Więcej

Karnisze Nowoczesne Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • Karnisze prostokątne-...

  Nowoczesna koncepcja oparta na profilu prostokątnym o wymiarach 15 x 30 mm. Połączenie dwóch najmodniejszych kolorów efektu stali nierdzewnej i satyny nikiel uatrakcyjniło wizerunek karnisza. Tu koło zastępuje prostokąt! „Cichobieżne” prostokąty do przesuwania po profilu z teflonowym ślizgiem i praktyczną żabką w komplecie zastępują tradycyjne kółko. Karnisz jest w wariancie I i II-torowym z dwoma atrakcyjnymi końcówkami do wyboru.

 • Karnisze kwadratowe...

  Zupełnie nowy sposób dekoracji twoich okien,gdzie tradycyjną rurę zastępuje kwadrat! Profil w tym kształcie wyposażony jest w „cichobieżne” kwadraty z teflonowymi wkładkami i praktycznymi żabkami w komplecie.Eleganckie wsporniki jedno i dwutorowe. Innowacją jest ruchomy łącznik który można stosować do kątów wewnętrznych i zewnętrznych! Wiele modnych zakończeń świetnie współgra z najnowszymi trendami w modzie. Dwa najbardziej uniwersalne kolory w dekoracji wnętrz – satyna nikiel oraz mosiądz antyczny umożliwiają odpowiednie dopasowanie koloru karnisza w twoim wnętrzu. W SKŁAD KOMPLETNEGO KARNISZA POJEDYNCZEGO WCHODZĄ: -2 wybrane końcówki -profil o odpowiedniej długości (profile można łączyć) -2 wsporniki pojedyncze (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kwadraty z żabkami (10sz. na1mb) W PRZYPADKU KARNISZA PODWÓJNEGO TO: -2 wybrane końcówki -2 końcówki (zaślepki)"Cooper" -2 profile o odpowiedniej długości (profile można łączyć) -2 wsporniki podwójne (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kwadraty z żabkami (10szt.na 1mb)

 • Karnisze...

  System bazujący na prostokątnej szynie pozwala użyć profilu w dwóch wariantach. Zastosowanie designerskiego wózka z rolką gwarantuje nowoczesny efekt. Zamiast wózka wykorzystując agrafki mocowane od dołu otrzymujemy system szynowy i bezkolizyjne przesuwanie tkanin na całej długości karnisza, niezależnie od umiejscowienia wsporników!Wybór nowoczesnych końcówek oraz wsporników jedno lub dwutorowych. System stosowany do paneli japońskich. Modny design w uniwersalnym kolorze – efekt stali nierdzewnej. W SKŁAD KOMPLETNEGO KARNISZA POJEDYNCZEGO WCHODZĄ: -2 wybrane końcówki -profil o odpowiedniej długości -2 wsporniki pojedyncze -wózki z żabkami lub agrafki (10sz. na1mb) W PRZYPADKU KARNISZA PODWÓJNEGO TO: -2 wybrane końcówki -2 końcówki (zaślepki)"Newton" -2 profile o odpowiedniej długości -2 wsporniki podwójne -wózki z żabkami lub agrafki (10sz. na1mb)

 • Karnisze szynowe...

  System karniszy szynowych Manhattan oparty na profilu 20x20mm.Dzięki mocowaniu do wspornika od dołu można bez przeszkód przesuwać firany na całej długości karnisza.W ofercie występują karnisze pojedyncze ,podwójne i potrójne.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów