Karnisze metalowe podwójne Bojanek

  • Bezpieczne płatności

    Bezpieczne płatności

    Bezpieczne płatności PauU, PayPal. Dzięki nim zapłacisz za zakupy za pomocą karty płatniczej, kodu BLIK lub szybkiego przelewu.
Karnisze metalowe podwójne Bojanek

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości karnisze podwójne wykonane z metalu o wysokich parametrach które zapewnią długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie produktu. Karnisz podwójny to dobry wybór dla wnętrz gdzie przewidziana dekoracja okna to model zasłony plus firany. Metalowe rury karniszy występują w kilku wariantach długości i koloru oraz średnic...

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości karnisze podwójne wykonane z metalu o wysokich parametrach które zapewnią długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie produktu. Karnisz podwójny to dobry wybór dla wnętrz gdzie przewidziana dekoracja okna to model zasłony plus firany. Metalowe rury karniszy występują w kilku wariantach długości i koloru oraz średnicy. Ładne zakończenia na pierwszej i subtelne na drugiej rurze sprawiają że podwójny karnisz bardzo dobrze się prezentuje a przy tym jest funkcjonalny. Zastosowanie dwóch lub trzech podwójnych wsporników (zależnie od długości karnisza) daje pewność solidnego trzymania rur na swoim miejscu a przy tym dodają karniszom atrakcyjności, zapewniają także możliwość montażu w odpowiedniej odległości od siebie, tak by podwójne rury nie wyginały się w środku. Dodatkowo jest możliwość zastosowania metalowych przedłużek by karnisz nieco oddalić od ściany.

Więcej

Karnisze metalowe podwójne Bojanek Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów