Karnisze metalowe Ø16mm

Karnisze metalowe Ø16mm

Linia ROMA W SKŁAD KOMPLETNEGO KARNISZA POJEDYNCZEGO WCHODZĄ: -2 wybrane końcówki -rura o odpowiedniej długości (rury można łączyć) -2 wsporniki pojedyncze (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kółka z żabkami (10sz. na1mb) W PRZYPADKU KARNISZA PODWÓJNEGO TO: -2 wybrane końcówki -2 końcówki (zaślepki)"Rullo" -2 rury o odpowiedniej...

Linia ROMA W SKŁAD KOMPLETNEGO KARNISZA POJEDYNCZEGO WCHODZĄ: -2 wybrane końcówki -rura o odpowiedniej długości (rury można łączyć) -2 wsporniki pojedyncze (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kółka z żabkami (10sz. na1mb) W PRZYPADKU KARNISZA PODWÓJNEGO TO: -2 wybrane końcówki -2 końcówki (zaślepki)"Rullo" -2 rury o odpowiedniej długości (rury można łączyć) -2 wsporniki podwójne (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kółka z żabkami (10szt.na 1mb)

Więcej

Karnisze metalowe Ø16mm W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • końcówki do karniszy...

  Diamond Collection to piękna i stylowa linia karniszy marki Bojanek.Jeśli lubisz błysk szkła to ta kolekcja z pewnością przypadnie Ci do gustu! Wybierz odpowiadające twoim upodobaniom wsporniki o nucie klasycznej lub nowoczesnej i zwieńcz swój karnisz szlachetną końcówką. Kolekcja inspirowana modnym oświetleniem wnętrz. W tej linii znajdziesz również szeroki wybór gałek i uchwytów do podpinania firan i zasłon.

 • końcówki do karniszy Ø...

  Kolekcja charakteryzująca się południowym temperamentem i bogatą gamą kolorów. Mnogość końcówek do wyboru sprawia że linia "roma" jest jedyna w swoim rodzaju. Stylowy wspornik który można wydłużyć odsuwając go od ściany za pośrednictwem specjalnej przedłużki.Wsporniki są lite lub otwarte zaś kółka do karnisza z agrafką lub żabką. Gałki i haki do upinania firan i zasłon. Rozległa możliwość doboru długości rur – 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm i 240 cm. Łącznik prosty i łącznik przegubowy. Sprawdź –z łatwością skomponujesz karnisz współtworzący całość z twoimi firanami, zasłonami oraz całym wnętrzem.

 • rury do karniszy Ø 16mm

  Rury o średnicy 16mm do karniszy "ROMA" w bogatej gamie kolorów : złoty,chrom,efekt stali nierdzewnej,satyna nikiel,biało złoty,czarny i inne.

 • wsporniki do karniszy...

  Wsporniki pojedyncze i podwójne do karniszy o średnicy 16mm.

 • łączniki do rur Ø16mm

  Łączniki przegubowe i proste do rur karniszy o średnicy 16mm

 • kółka z żabkami do...

  Kółka z żabkami do karniszy Ø16mm