Karnisze kwadratowe NEW DESIGN-"Brooklyn" BOJANEK

Karnisze kwadratowe NEW DESIGN-"Brooklyn" BOJANEK

Zupełnie nowy sposób dekoracji twoich okien,gdzie tradycyjną rurę zastępuje kwadrat! Profil w tym kształcie wyposażony jest w „cichobieżne” kwadraty z teflonowymi wkładkami i praktycznymi żabkami w komplecie.Eleganckie wsporniki jedno i dwutorowe. Innowacją jest ruchomy łącznik który można stosować do kątów wewnętrznych i zewnętrznych! Wiele mod...

Zupełnie nowy sposób dekoracji twoich okien,gdzie tradycyjną rurę zastępuje kwadrat! Profil w tym kształcie wyposażony jest w „cichobieżne” kwadraty z teflonowymi wkładkami i praktycznymi żabkami w komplecie.Eleganckie wsporniki jedno i dwutorowe. Innowacją jest ruchomy łącznik który można stosować do kątów wewnętrznych i zewnętrznych! Wiele modnych zakończeń świetnie współgra z najnowszymi trendami w modzie. Dwa najbardziej uniwersalne kolory w dekoracji wnętrz – satyna nikiel oraz mosiądz antyczny umożliwiają odpowiednie dopasowanie koloru karnisza w twoim wnętrzu. W SKŁAD KOMPLETNEGO KARNISZA POJEDYNCZEGO WCHODZĄ: -2 wybrane końcówki -profil o odpowiedniej długości (profile można łączyć) -2 wsporniki pojedyncze (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kwadraty z żabkami (10sz. na1mb) W PRZYPADKU KARNISZA PODWÓJNEGO TO: -2 wybrane końcówki -2 końcówki (zaślepki)"Cooper" -2 profile o odpowiedniej długości (profile można łączyć) -2 wsporniki podwójne (lub więcej w przypadku znacznej długości karnisza) -kwadraty z żabkami (10szt.na 1mb)

Więcej

Karnisze kwadratowe NEW DESIGN-"Brooklyn" BOJANEK W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • profile Brooklyn 20x20mm

  Profile Brooklyn New Design o przekroju kwadratowym 20x20mm

 • końcówki Brooklyn 20x20mm

  Końcówki z linii NEW DESIGN-Brooklyn do karniszy o przekroju kwadratowym 20x20mm.Nowoczesny lecz równocześnie stylowy ton kolekcji nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat.

 • wsporniki Brooklyn

  Wsporniki pojedyncze, podwójne i sufitowe do karniszy "Brooklyn"- 20x20mm

 • kwadraty z żabkami...

  Kwadraty z żabkami do profilu 20x20mm New Design Brooklyn

 • łączniki Brooklyn

  Łączniki przegubowe i proste do profili 20x20mm pozwalają przedłużać karnisz i formować łamane kształty.